Vraťme společně eleganci do ulic <3

O mně

Vítejte ve světě elegance v duchu starých časů

Mé jméno je Lucie a už 3 roky provozuji tento e-shop, který se zaměřuje na módu inspirovanou starými časy.

Retro a pin-up módu jsem si zamilovala už na střední škole, a když se mi naskytla příležitost, neváhala jsem a rozhodla se ji šířit dál. A tak vznikl tento e-shop, takové moje dítě, které doufám přináší radost i Vám, mým milým zákazníkům. ❤️

Ráda Vám přináším tipy a návody, jak tento styl nosit nebo jak si třeba vytvořit účes jako v 50. letech, můžete je sledovat na mém instagramovém profilu Salon 1936. Jsem tady také od toho, abych Vám s čímkoliv pomohla nebo Vám poradila. Ráda Vám přeměřím konkrétní kousek a pomůžu vybrat správnou velikost. 

Protože my ženy rády vidíme i více do hloubky (někdo by snad řekl, že jsme drbny, jak drzé 😁), povím Vám i něco bližšího o sobě. A pokud to snad není Váš šálek kávy, nebudu Vás déle zdržovat a můžete mrknout třeba na retro šaty, které mám zrovna v nabídce.

Jak jsem již v úvodu zmínila, móda starých časů mě uchvátila už na střední umělecké škole, kterou jsem navštěvovala. Původně skrze romány velkých žen jako je Jane Austenová nebo Charlotte Brontëová jsem objevila módu 19. století, která mě uchvátila. Postupně jsem se se zájmem prokoumala až k módě 50. let, která mi přišla dokonale nositelná i současné době (tehdy to tedy bylo okolo roku 2016). A taky jsem si našetřila na své první šaty a následovaly další a další... (Jak jistě moc dobře ví mé stálé zákaznice nebo příznivkyně tohoto stylu, u jedněch šatů to nikdy neskončí, ba naopak! 😁). 

Tento e-shop vznikl za pomoci mého přítele, který taktéž miluje historii, oblékání ve stylu První republiky a především historické tramvaje. Společně jsme vymysleli název SALON 1936. Proč 1936? A proč ne? Krásné roky, kdy vzkvétala naše První republika. 

Snažím se Vám poskytovat jedinečné značky z celého světa, které se zaměřují na eleganci a kvalitu. Občas mě zde můžete zahlédnout i na produktových fotografiích, kde nosím velikost XS nebo S. Oblečení však nabízím až do velikosti 6XL.

Pokud máte nějaký dotaz ať už na produkty nebo třeba na výběr oděvu dle dekády na nějakou historickou akci, která Vás čeká, neváhejte mě kontaktovat na e-mail (info@salon1936.cz), chat dostupný zde na stránkách, na Facebooku, Instagramu nebo mi třeba zavolejte (+420 739 100 689). 🙂

Vaše Lucie ❤️