Punčochy na podvazky plus size - Claret Curve 15 DEN

Novinka

Ani dámy, které mají křivky, si nemusí upírat punčochy na podvazky. Naopak pro ně mohou být nejpohodlnějším řešením. Punčochy mají pohodlný široký lem ve vínovém odstínu, šev na zadní straně je stejné barvy. Punčochy jsou ušity taky, aby sedly ženám, které nosí velikost šatů cca 18/XXL - 26/6XL.

Velikost: Výška 154 - 175 cm, šíře stehna 71 - 91 cm

Materiál: 87 % nylon, 10 % elastan, 3 % polypropylen

vyrobeno v Itálii firmou, která je po celém světě známá tím nejkvalitnějším punčochovým zbožím.

Tipy:

- Po obléknutí nezapomeňte zkontrolovat, zda máte švy správně rovné. Nejlepší je oblékat si punčochy se švem zády k zrcadlu a při natahování v zrcadle kontrolovat a snažit mít šev co nejvíce rovně a uprostřed, abyste je nemusela upravovat až po oblečení.
- Nošené silonky před praním skladujte ve starém povlaku na polštář nebo nějakém pytlíku, aby se neponičily o koš na prádlo nebo nezamotaly do jiného oblečení, které se v něm nachází.

- Nejlepší způsob praní všech silonek je samozřejmě v ruce. Propláchněte je teplou vodou s pracím mýdlem či jiným pracím prostředkem. Při schnutí je ideální je pověsit za prstovou část. Po zaschnutí je opatrně složte, abyste nepřišli o pár a uložte do sáčku ši šuplíku.

449,00 Kč