Černý retro podvazkový pás - Liz

Novinka

Hledáte praktický podvazkový pás na každodenní nošení? Černý podvazkový pás Liz může být řešením právě pro Vás. Pokud nerada nosíte punčocháče, jejichž rozkrok se Vám v průběhu nošení neustále posouvá snad až mezi kolena, s podvazkovým pásem toto opravdu nezažijete. Naše babičky moc dobře věděly, proč je nosí, a kdo jim přijde na chuť, nerad se k běžným moderním punčochám a silonkám vrací (navíc to na těle vypadá neuvěřitelně dobře, co si budeme, dámy

Tento pás je vyroben z pružné recyklované látky s ohledem na životní prostředí, velikost se tak může jevit malá, materiál ale přilne k tělu a krásně drží. Vzadu naleznete nastavitelné zapínání na háček (stejný princip, jako běžné zapínání podprsenky).

Malý tip: Podvazkové pásy sice modelky nosí na kalhotky, ve skutečnosti by ale kalhotky měly přijít až na něj, a to z důvodu praktičnosti. Mnoho žen však kalhotky nosí pod pásem a naučí se skvěle fungovat i tak. Vyzkoušejte před vynesením ven obě možnosti a rozhodněte se, co Vám bude více vyhovovat.

Materiál: 80 % nylon, 20 % elastan
Vyrobeno v Anglii


Zvolte si variantu:

1 399,00 Kč