Retro šaty dle střihu ze 40. let Ruby – pudrově modrá

Novinka

Autentický střih šatů, který Vás přenese do 40. let minulého století, to jsou šaty Ruby v nebesky modrém odstínu, který je ideální pro nadcházející jarní a letní měsíce.

Šaty vytvářejí klasickou siluetu 40. let, mají tedy výraznější ramena. Véčkový výstřih je doplněn jemným řasením u ramenou i okolo dekoltu. Dominantou těchto šatů je kosočtverec, na který navazují dvě stuhy na zavázání za zády, čímž vytvoříte linii pasu přesně dle výšky Vašeho přirozeného pasu. Áčková sukně má v bocích praktické kapsy. Šaty mají skrytý zip v boku.

Šaty jsme úplnou náhodou našli také na jedné kresbě ze 40. let v galerii v Lisabonu, můžete si tak být jistá, že nosíte opravdu autenticky ušitý kousek. Jejich výhodou také je, že látka neprosvítá. Na fotografiích mám pod šaty černou neprůsvitnou spodničku a nejde vůbec vidět. 

Tabulku veliksotí naleznete v galerii.

Materiál krepdešín, ze kterého je tento kousek vyroben je přesnou imitací dobové látky a je ze 100 % přírodních vláken. Nemusíte se také bát, že by látka prosvítala. Výrobce doporučuje pečovat o tento oděv stejně jako ve 40. letech, abyste tak prodloužili jeho životnost. Jak o ně pečovat se můžete dočíst v článku na mém blogu.   

Zvolte si variantu:

2 229,00 Kč